EVENTY DLA FIRM

Polski
Sprawdź
EVENTY DLA FIRM

 

Zajmujemy się organizacją eventów w naszych obiektach - Klubie ARCO, Restauracji Włoskiej NAVONA i OSADA Grill&Bar oraz poza nimi. Przygotowujemy również catering - dla klientów indywidualnych jak i firm. Nasze portfolio jest bogate w realizacje zarówno dla 10 jak i dla 5 000 osób.
 
Skontaktuj się z nami.

 

 

+48 22 668 81 40                                       INFO@ACCATA.PL
Dla Was
O NAS

Jako firma eventowa działamy na rynku od 2000 roku. Zorganizowaliśmy już ponad kilkaset niezapomnianych wydarzeń na terenie całego kraju i wiele poza jego granicami. Posiadamy własny catering, pełne zaplecze techniczne (oświetlenie, nagłośnienie, aranżacje itp.) oraz kreatywny i profesjonalny zespół. Indywidualnie podchodzimy do każdego projektu i dbamy o choćby najmniejszy szczegół eventu.

Osada Grill&Bar
W LICZBACH

Osada Grill&Bar skradła już niejedno serce. Dzięki ogrodom można zorganizować tutaj zarówno imprezę plenerową jak i pod zadaszeniem. Scena widoczna zarówno z wnętrza namiotu jak i ogrodu daje dużo możliwości, a grillowanie na żywym ogniu sprawia, że dania są istnym arcydziełem. Kolejnymi atutami są lokalizacja i duży parking. Goszcząc w Osada Grill&Bar można skorzystać również z szerokiej oferty partnerów - Restauracji Włoskiej Navona i Klubu Arco - znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie.

 

KLIKNIJ I ZOBACZ RZUT
Polecamy
PIKNIKI I IMPREZY PLENEROWE

Pikniki firmowe, imprezy na świeżym powietrzu, to nie tylko możliwość dostarczenia Gościom niecodziennych atrakcji. To również sposobność do integracji oraz spędzenia czasu w niezobowiązującej, odprężającej atmosferze.

Miejsce na
KONFERENCJE

Osada Grill&Bar, to idealne miejsce do organizacji eventu. Namiot pomieści nawet 300 osób, posiada dużą scenę (6x8 m) oraz zaplecze techniczne, oświetlenie i podstawowe nagłośnienie. Dodatkowym atutem jest parking zlokalizowany wzdłuż południowo-wschodniej granicy Osada Grill&Bar. Umożliwia to rozłożenie dodatkowych atrakcji na jego terenie, jak i zwiększenie przestrzeni eventu. Zapraszamy także do skorzystania z możliwości rozszerzenia imprezy o atrakcje w Klubie ARCO.

Wyjątkowe
KONCERTY, WYSTĘPY ARTYSTYCZNE

Nasi specjaliści do spraw eventów skontaktują się z managerami, ustalą repertuar, wszelkie szczegóły logistyczne i organizacyjne koncertu. Dodatkowo pomogą dobrać wielkość sceny, nagłośnienie, oświetlenie i dopracują pozostałe szczegóły potrzebne do zorganizowania wydarzenia.

Pełne rozrywki
IMPREZY INTEGRACYJNE

Impreza integracyjna poza niezapomnianymi wrażeniami, to także doskonały sposób na team building. W obecnej chwili wymaga się od pracowników wysokich kwalifikacji zawodowych, kreatywności i silnej osobowości. A wyjazdy pomagają w budowaniu silnego i trwałego zespołu.

Nasze
REKOMENDACJE

„… Przedstawiciele firmy ACCATA zawsze dokładali starań, aby  dopasować organizację imprezy do wymagań naszej firmy, a kiedy było to wskazane sugerowali najkorzystniejsze rozwiązania. Usługi były zgodne z wcześniejszymi ustaleniami…”
Prezydencja Polski w Radzie Unii Europejskiej - Konferencje eksperckie w okresie prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej dla 300 osób. 

***

„… Mając na uwadze dotychczasowe doświadczenie wynikające z owocnej współpracy należy sądzić, iż ACCATA Sp z o.o. dokłada wszelkich możliwych starań, aby Klienci korzystający z jej usług byli zawsze usatysfakcjonowani…”
Otwarcie Sali Ziemi  - Bankiet z okazji Otwarcia Sali Ziemi w Centrum Konferencyjno-Kongresowym.

 
WIĘCEJ NA www.ACCATAEVENT.pl