EVENTY

Polski
Polecamy
eventy
Przyjęcia
urodziny, komunie, urodziny

Przyjęcia okolicznościowe, chrzciny, komunie, wesela, to wyjątkowe wydarzenia w życiu każdego z nas. Szczególny, rodzinny charakter tych spotkań wymaga profesjonalnej obsługi i odpowiednio dobranego menu. Dzięki doświadczeniu i pasji zespół Osady zorganizuje dla Państwa iście biesiadne spotkanie z doskonałą kuchnią na pierwszym planie. Każde wydarzenie traktowane jest indywidualnie, dzięki czemu wymarzone przyjęcie jest na wyciągnięcie ręki.

 

WIĘCEJ

 

Firmowe
Eventy

Osada Grill&Bar skradła już niejedno serce. Dzięki ogrodom można zorganizować tutaj zarówno imprezę plenerową jak i pod zadaszeniem. Scena widoczna zarówno z wnętrza namiotu jak i ogrodu daje dużo możliwości, a grillowanie na żywym ogniu sprawia, że dania smakują wybornie. Kolejnymi atutami są lokalizacja i duży parking. Goszcząc w Osada Grill&Bar można skorzystać również z szerokiej oferty partnerów - Restauracji Włoskiej Navona i Klubu Arco - znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie. 

 

WIĘCEJ

 

Pikniki, imprezy plenerowe
CATERING

Szukasz cateringu na piknik rodzinny? A może planujesz imprezę plenerową, gdzie menu ma być pyszne i zróżnicowane? OSADA Grill&Bar wspólnie z ACCATA Catering przygotuje dla Ciebie menu, które skradnie podniebienia gości. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.

 

Zajmujemy się organizacją eventów w naszych obiektach oraz poza nimi. Przygotowujemy również catering - dla klientów indywidualnych jak i firm.
Nasze portfolio jest bogate w realizacje zarówno dla 10 osób jak i dla 5 000.
 
Skontaktuj się z nami.

 

 

+48 22 668 81 40                                       RESTAURACJA@ACCATA.PL