TEATR

Polski
Odkryj
TEATR
Odkryj
TEATR W OSADZIE

Serdecznie zapraszamy już po raz trzeci na Teatr w Osada Grill&Bar. Ostatni spektakl "Poślubieni pogubieni" w reżyserii Karola Stępkowskiego był kwintesencją dobrej zabawy. Tym razem znamy aż dwa terminy kolejnych spotkań.

ODWOŁANY - 22 października 2020 r. Tatiana Sosna-Sarno "Kukła" - ODWOŁANY

19 listopada 2020 r. czwarek o godzinie 19:00 Mam Teatr i spektakl "Czas na miłość"

Pamiętajcie, że przed i po spektaklu będzie na Was czekać zniżka -20% na całe menu. 

 

KUP BILET

 

 

Czas na ...
"Czas na miłość"

"Czas na Miłość"

Reżyseria: Karol Stępkowski
Muzyka: Danuta Błażejczyk
Scenariusz: Marzanna Graff
Produkcja: Mam Teatr
W rolach głównych: Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak
Data: 19 listopada 2020, godz. 19:00
Miejsce: Osada Grill&Bar

 

KUP BILET

 

 

Po 25 latach małżeństwa, gdy dzieci opuściły rodzinne gniazdo, Anna pragnie na nowo ułożyć relacje z mężem. Paweł jednak nie rozumie jej starań. Podoba mu się to w czym tkwi. Zastanawia się czego chce Anna skoro przed laty już go uwiodła na dowód czego ma obrączkę. Czy uda się na nowo wykrzesać namiętność w związku? Zmiany nie są łatwe ponieważ jest jeszcze ktoś obecny w tym związku… Ktoś bardzo ważny dla Pawła. Przyzwyczajenia prawnicze Pawła do porządku i podporządkowania życia zasadom też nie pomogą.  Czy poukładany prawnik znajdzie porozumienie z nowa-starą żoną?

Tego nie wiemy ale widzowie na pewno znajdą ogromną dawkę doskonałej zabawy.

 

Cena biletu:
35 zł od osoby 
lub
30 zł od osoby przy zakupie stolika dla 4,5 lub 6 osób
Czas trwania: 90 min
Miejsce: Osada Grill&Bar
Czas: 22.10.2020 r. godz. 19:00 "Kukła"
& 19.10.2020 r. godz. 19:00 Mam Teatr "Czas na miłość"
 
Biletu kupisz tutaj! https://www.proshop.accata.pl/79-teatr-w-osadzie
lub za pośrednictwem maila: biuro@accata.pl
Dla wszystkich Gości spektaklu przygotowaliśmy promocję! -20% na dania i napoje z menu Osady. Możecie wykorzystać przed i po spektaklu.
Polecamy
MAM TEATR

MAM TEATR powstał w 2006 roku z inicjatywy małżeństwa - Aleksandra Mikołajczaka i Marzanny Graff. Przez lata wystawili wiele spektakli teatralnych m.in.: komedie "Czas na Miłość", "Pomoc sąsiedzka", "Podwieczorek życia", "Trudno uwierzyć", "Wiecznie młodzi",
,dramaty "Działka", "Błękitny expres", "Podaj dłoń" oraz sztuki dla dzieci "Zamieszanie", "Zagubiony Mikołaj" i "Żyrafa Aldona".

Aleksander to polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy. Marzena współpracuje na stałe z teatrem Mam Teatr jako aktorka i scenarzystka. Związana jest również z warszawskimi teatrami Towarzystwo Teatrum i Capitol, a także z kaszubską sceną im. J. Wybickiego jako aktorka i scenarzystka. Od 1999 współpracuje z mediami (m.in. z Polskim Radiem) tworząc własne audycje i rubryki autorskie.