TEATR

Polski
Odkryj
TEATR
Odkryj
TEATR W OSADZIE

Serdecznie zapraszamy już po raz drugi na Teatr w Osada Grill&Bar. 24.09.2020 w czwartek o godzinie 19:00 rozbawi nas spektakl "Poślubieni pogubieni" w reżyserii Karola Stępkowskiego. Pamiętajcie, że i tym razem będzie na Was czekać zniżka -20% na całe menu.

 

Chcesz dokupić miejsce??? Skontaktuj się z nami telefon+48 602 414 044.

 

 

Czas na ...
"Poślubieni pogubieni"

Melania i Rafał dotarli właśnie do 30 rocznicy ślubu. Zamiast szampana i prezentów tego dnia zapada decyzja: rozwód. Gdy jednak główny bohater jest wyjątkowo skąpy sytuacja może wymknąć się szybko spod kontroli i smutną rzeczywistość zamienić w życiową komedię.

"Poślubieni pogubieni"

Reżyseria: Karol Stępkowski
Muzyka: Danuta Błażejczyk
Scenariusz: Marzanna Graff
Produkcja: Mam Teatr
W rolach głównych: Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak

Cena biletu:
35 zł od osoby 
lub
30 zł od osoby przy zakupie stolika dla 4,5 lub 6 osób
Czas trwania: 90 min
Miejsce: Osada Grill&Bar
Czas: 24.09.2020 r. godz. 19:00
Biletu kupisz tutaj! https://www.proshop.accata.pl/79-teatr-w-osadzie
lub za pośrednictwem maila: zarebska@accata.pl
Dla wszystkich Gości spektaklu przygotowaliśmy promocję! -20% na dania i napoje z menu Osady. Możecie wykorzystać przed i po spektaklu.
Polecamy
MAM TEATR

MAM TEATR powstał w 2006 roku z inicjatywy małżeństwa - Aleksandra Mikołajczaka i Marzanny Graff. Przez lata wystawili wiele spektakli teatralnych m.in.: komedie "Czas na Miłość", "Pomoc sąsiedzka", "Podwieczorek życia", "Trudno uwierzyć", "Wiecznie młodzi",
,dramaty "Działka", "Błękitny expres", "Podaj dłoń" oraz sztuki dla dzieci "Zamieszanie", "Zagubiony Mikołaj" i "Żyrafa Aldona".

Aleksander to polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy. Marzena współpracuje na stałe z teatrem Mam Teatr jako aktorka i scenarzystka. Związana jest również z warszawskimi teatrami Towarzystwo Teatrum i Capitol, a także z kaszubską sceną im. J. Wybickiego jako aktorka i scenarzystka. Od 1999 współpracuje z mediami (m.in. z Polskim Radiem) tworząc własne audycje i rubryki autorskie.

Poznaj
SCENA OSADY

Serdecznie zapraszamy do Osada Grill&Bar. Wielka scena i nie zobowiązująca atmosfera świetnie wpisują się w świat teatralnej komedii. 

 

KUP BILET