TEATR

Polski
Odkryj
TEATR
Odkryj
TEATR W OSADZIE

Serdecznie zapraszamy do Grill&Bar Osada na spektakl "Podwieczorek życia" w reżyserii Karola Stępkowskiego. Wspieramy teatry i aktorów - dołącz do nas! Czeka zniżka na menu -20% dla wszystkich Gości spektaklu.

Cóż może być bardziej irytującego niż chorujący lub pozbawiony pracy mężczyzna? Jacuś (w tej roli Aleksander Mikołajczak) jest mistrzem w cierpieniu i wymyślaniu coraz to nowych pomysłów na dalsze życie. Jego żona Anusia (Marzanna Graff) musi wykazać się nie lada cierpliwością, poczuciem humoru i wyrozumiałością aby dotrwać do kolacji życia.

 

KUP BILET

 

 

Czas na ...
"Podwieczorek życia"

Cóż może być bardziej irytującego niż chorujący lub pozbawiony pracy mężczyzna? Jacuś (w tej roli Aleksander Mikołajczak) jest mistrzem w cierpieniu i wymyślaniu coraz to nowych pomysłów na dalsze życie. Zawsze miał skłonności do przesady w swoich chorobach. Katar urastał do rangi dżumy. Tym razem problemy narastają bo Jacuś nie ma pracy.Jego żona Anusia (Marzanna Graff) musi wykazać się nie lada cierpliwością, poczuciem humoru i wyrozumiałością, aby dotrwać do kolacji życia.

"Podwieczorek życia"
Reżyseria:
Karol Stępkowski.
Scenariusz: Marzanna Graff,
Muzyka: Danuta Błażejczyk i Mieczysław Jurecki,
W rolach głównych: Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak
Produkcja: Mam Teatr

Dla wszystkich Gości spektaklu przygotowaliśmy promocję! -20% na dania i napoje z menu Osady. Możecie wykorzystać przed i po spektaklu (tylko 20.08).

 

Cena biletu:
35 zł od osoby 
lub
30 zł od osoby przy zakupie stolika dla 4,5 lub 6 osób
Czas trwania: 90 min
Miejsce: Osada Grill&Bar
Czas: 20.08.2020 r. godz. 19:00
Biletu kupisz tutaj! https://www.proshop.accata.pl/79-teatr-w-osadzie
lub za pośrednictwem maila: zarebska@accata.pl
 

 

Polecamy
MAM TEATR

MAM TEATR powstał w 2006 roku z inicjatywy małżeństwa - Aleksandra Mikołajczaka i Marzanny Graff. Przez lata wystawili wiele spektakli teatralnych m.in.: komedie "Czas na Miłość", "Pomoc sąsiedzka", "Podwieczorek życia", "Trudno uwierzyć", "Wiecznie młodzi",
,dramaty "Działka", "Błękitny expres", "Podaj dłoń" oraz sztuki dla dzieci "Zamieszanie", "Zagubiony Mikołaj" i "Żyrafa Aldona".

Aleksander to polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy. Marzena współpracuje na stałe z teatrem Mam Teatr jako aktorka i scenarzystka. Związana jest również z warszawskimi teatrami Towarzystwo Teatrum i Capitol, a także z kaszubską sceną im. J. Wybickiego jako aktorka i scenarzystka. Od 1999 współpracuje z mediami (m.in. z Polskim Radiem) tworząc własne audycje i rubryki autorskie.

Poznaj
SCENA OSADY

Serdecznie zapraszamy do Osada Grill&Bar. Wielka scena i nie zobowiązująca atmosfera świetnie wpisują się w świat teatralnej komedii. 

 

KUP BILET