PARTNERZY

Polski
Polecamy
partnerów


Rozrywkowy
KLUB ARCO

Klub Arco posiada 32 tory bowlingowe na dwóch piętrach, profesjonalnalną salę konferencyjną, salę dyskotekową oraz piłkarzyki i bilard.  Dodatkowo miejsce zabawy ze zjeżdżalnią o wysokości 10 metrów i basenem pełnym kolorowych kulek.

 

 

WIĘCEJ

 

Restauracja Włoska
NAVONA

Łagodny klimat, bogactwo smaków, zapachów i aromatów oraz cudowne krajobrazy to naturalne atuty Włoch. Oferujemy włoską ucztę w samym sercu Warszawy. Niepowtarzalny zapach ziół, ciepłe, eleganckie wnętrza oraz profesjonalna i miła obsługa sprawią, że poczujesz się tu jak we Włoszech. Kuchnia to nie nasze hobby, to pasja. Przygotowane przez naszych kucharzy potrawy zaspokajają nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia naszych Gości. Nowoczesne podejście do włoskiego tematu sprawia, że oprócz tradycyjnych potraw znajdziesz u nas odważnie połączone smaki, zapachy i kolory.

WIĘCEJ

 

Polecamy
ACCATA EVENTS PARTNER

Każdorazowo nasi specjaliści do spraw organizacji imprez przygotują nietuzinkowy program Twojego wydarzenia, zadbają o aranżację wnętrz i wspomogą fachową poradą.

 

 

WIĘCEJ

 

Dla wymagających
ACCATA CATERING

ACCATA Catering to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Gwarantujemy niezawodną obsługę, elegancką aranżację stołów, dekoracje kwiatowe i wyrafinowane menu, skomponowane odpowiednio do rodzaju i tematyki eventu.

 

 

WIĘCEJ