CATERING

Polski
Wszechstronny
CATERING

Dowiedź się
O NAS

ACCATA Catering to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 2001 r. nieprzerwanie podbija serca i uwodzi podniebienia nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy niezawodną obsługę, elegancką aranżację stołów, dekoracje kwiatowe i wyrafinowane menu, skomponowane odpowiednio do rodzaju i tematyki eventu.

 

Uroczyste przyjęcie wymaga profesjonalnego dopracowania każdego szczegółu, dzięki naszemu doświadczeniu zadbamy o każdy element. Przygotowane przez nas menu sprawi, że przeniesiecie się Państwo w podróż pełną zachwycających smaków i kulinarnych uniesień.

 

 

Skontaktuj się z nami.

 

INFO@ACCATA.PL                         www.ACCATACATERING.pl

Zapraszamy
LIVE COOKING

Live cooking to doskonałe uzupełnienie standardowego bufetu czy kolacji serwowanej. Dania są przygotowywane przez kucharzy ACCATA Catering w obecności Gości. Przyciągają zapachem i zachwycają smakiem. Wśród naszych stacji live cooking największą popularnością cieszą się – stacja włoska z bogatym wyborem past i śródziemnomorska, w której królują owoce morza.

Plenerowy
CATERING

ACCATA Catering świadczy usługi na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Gwarantujemy najwyższej jakości dania kuchni polskiej, regionalnej, specjały kuchni śródziemnomorskiej, wegańskiej oraz menu eco, bio i allergy free. Dla najmłodszych słodkie stacje tematyczne oraz zdrowe, owocowe i nietuzinkowe przekąski.

Wypróbuj nasze
WARSZTATY KULINARNE

ACCATA Catering posiada szeroki wachlarz dodatkowych atrakcji. Warsztaty kulinarne to jedna z nich. Jest to idealne rozwiązanie na spotkanie team-buildingowe, na którym zarówno pasjonaci, jak i początkujący adepci sztuki kulinarnej, odkryją tajniki przygotowywania specjałów naszego Szefa Kuchni. Uczestników czeka kulinarna przygoda, odkrywanie nowych smaków i pyszny finał w postaci własnoręcznie wykonanego dania.

Business
CATERING

ACCATA Catering obsługuje wydarzenia począwszy od małych spotkań po duże prestiżowe kongresy czy szkolenia. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz własny sprzęt i perfekcyjna organizacja umożliwiają nam działanie na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy kompleksową usługę cateringową. Proponowane przez nas dania to synteza znakomitego wyglądu, precyzji wykonania oraz oryginalnego i obłędnego smaku.

NASZE REKOMENDACJE

 

Międzynarodowe Targi Inwestycji i Nieruchomości Komercyjnych, Monachium - 600 os.
Międzynarodowe Targi Spożywcze, EXPO STYL, Kolonia - 700 os.
Międzynarodowe Targi Jachtów i Łodzi, BOOT, Dusseldorf - 1800 os.
Międzynarodowe Targi Branży Fitness&Wellness FIWE, EXPO XXI, Warszawa - 10000 os.,
Targi Wargaming, EXPO XXI, Warszawa - 20000 os.
Prezydencja Polski w Radzie Unii Europejskiej, Centrum Nauki Kopernik, Warszawa – 300 os.
Otwarcie Sali Ziemi, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań - 1500 os.
Międzynarodowe Zawody Jeździeckie CAVALIADA, Hala Torwar, Warszawa – 2000 os.
25-lecie KOPEX, Szyb Wilson, Katowice – 800 os.

 

 
WIĘCEJ NA www.ACCATACATERING.pl